Nastaviteľná AB lavica- GymBeam
Kód: 94681



Podrobný popis
Nastaviteľná AB lavica - efektívne vybavenie do fitka a domácej posilňovne na tréning brušných svalov a stredu tela
Nastaviteľná AB lavica je fitness vybavenie na posilňovanie brušných svalov. Skladá sa z naklonenej lavičky, na ktorej nájdete opierku chrbta a hlavy. K dispozícii je aj rukoväť a 4 podporné penové valčeky pre vaše nohy. Sklon lavice a tiež vzdialenosť medzi penovými valcami si navyše môžete pomocou ručnej skrutky nastaviť, ako vám najlepšie vyhovuje.
Táto lavička je vhodná na rôzne cviky na brucho. Založená je na príťahoch v sede, kde môžete regulovať obtiažnosť nastavením sklonu. Čím je sklon vyšší, tým je cvičenie náročnejšie. Pridaním otáčania do strán počas sed-ľahov zapojíte aj šikmé brušné svaly. Keď si potom ľahnete na lavičku s hlavou hore, uchopíte penové valce a začnete dvíhať nohy, dôkladnejšie precvičíte spodné brušné svaly. Podobne môžete vykonávať obrátené skracovačky, počas ktorých pokrčíte nohy a zdvihnete panvu. Pri týchto cvikoch zapojíte aj stred tela. Toto zariadenie je teda vhodné na komplexný tréning brucha.
Nastaviteľná AB lavica má mäkké polstrovanie s kvalitným čalúnením, ktoré sa postará o vaše pohodlie počas tréningu. Odolnosť zase zaručí pevná oceľová konštrukcia s nosnosťou 310 kg. Okrem toho je lavica pre ľahký presun vybavená transportnými kolieskami, ktoré nájdete na zadnom nosníku. Keď ju chcete presunúť, stačí ju zdvihnúť za rukoväť na prednom nosníku a posunúť, kam potrebujete.
Toto zariadenie si nájde svoje miesto v každom fitness centre a domácej posilňovni. Montáž nastaviteľnej lavičky je viac než jednoduchá a vďaka priloženému návodu ju zvládne každý.

Nastaviteľná AB lavica a jej výhody
- fitness pomôcka na posilňovanie brušných svalov
- má nastaviteľný sklon a vzdialenosť medzi opornými valcami
- nosnosť je 310 kg
- opierka chrbta a hlavy s mäkkým polstrovaním
- vybavená 4 opornými valcami na nohy
- má pevnú konštrukciu
- je vybavená kolieskami na ľahké premiestňovanie
- ideálna na komplexný tréning brucha a stredu tela
- je vhodná do domácej posilňovne a fitnescentier
Materiál
Oceľ, umelá koža, polyuretan, recyklovaná bavlna.
Vlastnosti nastaviteľnej AB lavice
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Dĺžka rámu | 158 cm |
| Šírka rámu | 74 cm |
| Výška lavice | 88-108 cm |
| Dĺžka chrbtovej opierky | 81 cm + 24 cm |
| Šírka chrbtovej opierky | 27 cm |
| Hmotnosť lavice | 32 kg |
| Nosnosť | 310 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Domáci tréning ostatné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 34 kg |
| EAN: | 8586025959278 |
| Brutto váha: | 34.000000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 120.000000 |
| Šírka: | 40.000000 |
| Výška: | 31.000000 |
| Netto váha: | 31.000000 |
| Materiál: | 60% cotton, 40% nylon |
| Počet kusov v balení: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
