NANO 7.4x5.0+pin Dell 19.5V 4.62A NODL-9019.5-C6
Kód: 5962100
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Lite-On 7.4x5.0+pin Dell 19.5V 4.62ATypizovaný napájecí adaptér určený pro notebooky s max. příkonem 90W a napětím 19.5V. Konektor zdroj vymezuje zejména pro použití u notebooků značky Dell. Jedná se o originální zdroj dodávaný k notebookům této značky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592928000931 |
| Konektor: | 7.4 x 5 mm + pin |
| Výstupný prúd [A]: | 4,62 |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Dell |
| Výstupné napätie: | DC 19 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Výstupné napätie [V]: | 19,5 |
| Použite na: | notebooky Dell |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 90 |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
