NANO 6.0x4.4+pin Sony 19.5V 4.61A NTSO-9019.5-C6
Kód: 5961214
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Napájecí zdroj určený pro notebooky s max. příkonem 90W a napětím 19,5V. Konektor a výstupní napětí zdroj vymezují zejména pro použití u notebooků značky SONY.Max. Výkon: 90W
Výstupní napětí: 19.5V
Vstup: 100-240V
Provedení: Desktop
Série: Náhradní
Model: NTSO-9019.5-M3
Typ DC konektoru: Plug, center pin
Rozměry: 131x56x21
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592928001358 |
| Konektor: | 6.0 x 4.4 mm + pin |
| Výstupný prúd [A]: | 4,61 |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Fujitsu, Sony |
| Použite na: | notebooky Sony |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 90 |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné napätie: | DC 19.5 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Výstupné napätie [V]: | 19,5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
