NANO 5.5x2.5 Fujitsu 20V 4.50A NKFS-9020-SC8
Kód: 5969046
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Zdroj napájecí k NB typ. NANO 5.5x2.5 Fujitsu 20V 4.50ANapájecí zdroj určený pro notebooky s max. příkonem 90W, napětím 20V. Zdroj má ultratenké (SLIM) provedení pro snadnou přenositelnost. Výhodou je rovněž připojení zdroje do el. sítě dvoupinovou přívodní šňůrou. Zdroj odpovídá nejnáročnějším normám ohledně spotřeby eleltrické energie. Konektor zdroje jej vymezuje zejména pro použití u notebooků značky Fujitsu Siemens.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592928000627 |
| Použite na: | notebooky Fujitsu |
| Výška [mm]: | 19 |
| Výstupné napätie: | DC 20 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Šírka [mm]: | 152 |
| Hĺbka [mm]: | 67 |
| Konektor: | 5.5 x 2.5 [mm] |
| Rozmery (V x Š x H): | 19 x 152 x 67 |
| Výstupný prúd [A]: | 4,50 |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Fujitsu |
| Výstupné napätie [V]: | 20 |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
