NANO 4.8x1.7 Compaq 19V 4.73A NKCO-9019-SC8
Kód: 5962272
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Zdroj napájecí k NB typ. NANO 4.8x1.7 Compaq 19V 4.73ANapájecí zdroj určený pro notebooky s max. příkonem 90W a napětím 19V. Zdroj má ultratenké (SLIM) provedení pro snadnou přenositelnost. Výhodou je rovněž připojení zdroje do el. sítě dvoupinovou přívodní šňůrou. Zdroj odpovídá nejnáročnějším normám ohledně spotřeby eleltrické energie. Konektor zdroje jej vymezuje zejména pro použití u notebooků značky HP/Compaq.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592928000696 |
| Výstupné napätie: | DC 19 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Šírka [mm]: | 152 |
| Hĺbka [mm]: | 67 |
| Výstupné napätie [V]: | 19 |
| Konektor: | 4.8 x 1.7 [mm] |
| Dĺžka kábla: | 1.5 [m] |
| Rozmery (V x Š x H): | 19 x 152 x 67 |
| Výstupný prúd [A]: | 4,74 |
| Dĺžka kábla [m]: | 1,5 |
| Farba: | Čierna |
| Použite na: | notebooky Compaq |
| Výška [mm]: | 19 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 90 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
