NANO 4.8x1.7 Asus Eee 12V 3.0A NTAS-3612-C8 (1.7x4.8)
Kód: 5961127
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Napájecí zdroj určený pro notebooky s max. příkonem 36W a napětím 12V. Konektor zdroj vymezuje zejména pro použití u netbooků značky Asus.Max. Výkon: 36W
Výstupní napětí: 12.0V
Max. výstupní proud: 3.00
Vstup: 100-240V
Provedení: Desktop
Série: Náhradní
Model: NTAS-3612-T2
Typ DC konektoru: Plug
Rozměry: 84x34x27
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592928001242 |
| Farba: | Čierna |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Asus |
| Použite na: | notebooky Asus Eee 900, 901 a 1000 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 36 |
| Konektor: | 4.8 x 1.7 [mm] |
| Výstupný prúd [A]: | 3,0 |
| Výstupné napätie: | DC 12 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Výstupné napätie [V]: | 12 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
