Mutant MCT Olej - PVL
Kód: 51694



Podrobný popis
Mutant MCT Olej - zdroj energie ideálny pre športovcov a priaznivcov keto diét
Mutant MCT Olej obsahuje kyselinu kaprylovú a kaprinovú, ktoré boli extrahované z kokosového oleja. Označujú sa tiež ako mastné kyseliny so stredným reťazcom a sú zdrojom energie, ktorá môže byť využitá pre pohyb a ďalšie procesy. Sú tak ideálne pre všetkých športovcov, ktorí uprednostňujú príjem energie z tukov pred sacharidovými zdrojmi. MCT olej má jedinečné vlastnosti, a vďaka tomu sa v posledných rokoch skúma aj z pohľadu rôznych benefitov.
Mutant MCT Olej je zbavený typickej kokosovej chuti a vône, môžete ho preto používať samostatne, ale aj do jedál. Je ideálny napríklad do šalátovej zálievky, kaší, smoothies alebo na prípravu populárnej bulletproof coffee. Športovci ho ocenia pred alebo počas dlhých tréningov. Tiež je vhodný pre priaznivcov stravy s nižším podielom sacharidov, ako je low carb alebo keto diéta. Vďaka rastlinnému zloženiu ho môžu používať aj vegáni.
Mutant MCT Olej a jeho výhody
- je 100 % čistý zdroj triglyceridov so stredným reťazcom
- pochádza z kokosového oleja
- je bez kokosovej chuti a vône
- môže sa užívať samostatne
- je vhodný do šalátov, smoothies či kaší
- je ideálny pre športovcov
- hodí sa pred alebo počas tréningu
- je vhodný pre vegánov
Zloženie
100 % naštiepený kokosový olej (100 % čisté triglyceridy so stredným reťazcom), C8 (kyselina kaprylová), C10 (kyselina kaprinová).
Dávkovanie
Užite 1 polievkovú lyžicu (15 ml) denne s jedlom. Začnite s jednou čajovou lyžičkou (5 ml) s jedlom pre posúdenie tolerancie. Môžete konzumovať až 3 polievkové lyžice denne. Pridávajte do proteínových koktailov, kávy, čaju, šalátových dresingov, omáčok alebo pokvapkaním na jedlo. Neodporúča sa používať na smaženie kvôli nízkemu bodu prepálenia čistých C8 a C10 MCT. Pred použitím si prečítajte informácie na etikete a postupujte podľa uvedených pokynov.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (15 ml) |
|---|---|
| Tuky | 14 g |
| z toho nasýtené tuky | 14 g |
| Cholesterol | 0 g |
| Sodík | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Kyselina kaprylová | 9,8 g |
| Kyselina kaprinová | 4,2 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | MCT olej |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 627933025827 |
| Brutto váha: | 0.975000 |
| Značka: | PVL |
| Dĺžka: | 8.500000 |
| Šírka: | 8.500000 |
| Výška: | 23.000000 |
| Netto váha: | 0.865000 |
| Počet kusov v balení: | 4 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
