Mušle v slnečnicovom oleji s údenou príchuťou - Franz Josef Kaiser
Kód: 36967 38008 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Mušle v slnečnicovom oleji - chutia skvele a zároveň sú zdrojom bielkovín a zdravých tukov
Mušle v slnečnicovom oleji s údenou príchuťou sú konzervované mušle vysokej kvality. Konzumácia mušlí je pre organizmus prospešná pre ich obsah živín. Sú zdrojom bielkovín, ktoré podporujú rast a udržiavanie svalovej hmoty. Okrem toho sa však môžu pochváliť vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín a svojou výnimočnou chuťou.
Zloženie
Mušle, slnečnicový olej 31 %, dymová aróma 6,2 %
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1638 kJ / 396 kcal |
| Tuky | 38 g |
| z toho nasýtené tuky | 4,2 g |
| Sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 0,8 g |
Upozornenie
Alergény: morské plody.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.128000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 3.500000 |
| Netto váha: | 0.080000 |
| Počet kusov v balení: | 16 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
