MSI PRO MP341CQ
Kód: 105707
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technológia proti blikaniuTechnológia menej modrého svetla
Zabudované reproduktory
Pripravenosť na HDR
1500R
FreeSync
ZÁMOK KENSINGTON
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 34"
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,23175
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 21:9
Jas [cd/m2]: 300
Anti-glare
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (min. GTG) / 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07 M
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
VIDEO PORTY
2x HDMI (2.0b)
1x DP (1.2a)
AUDIO PORTY
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: interné napájanie, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -3,5° ~ 21,5°
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 809,3 x 469,5 x 237,0 mm
Hmotnosť [kg]: 7,7 kg / 10,3 kg
Záruka: 24 mesiacov.
https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP341CQ/Specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.7 kg |
| EAN: | 4719072960964 |
| Typ displeja: | VA |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 809 |
| Hĺbka [mm]: | 237 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 7,7 |
| Výška [mm]: | 469 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
