MSI Pro MP275QPDG
Kód: 157135
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Komplexný 27" dokovací monitor typu CPRO MP275QPDG, 27-palcový dokovací monitor s pomerom strán 16:9 WQHD 100 Hz, ponúka podporu sériového pripojenia a obsahuje 98W dokovaciu stanicu USB typu C, RJ45 Ethernet a zobrazovací signál cez jediný kábel. Tento monitor je určený pre profesionálnych používateľov, ktorí hľadajú dokonalé riešenie pre produktivitu.
Pripravený na HDR
ZÁMOK KENSINGTON
Adaptívna synchronizácia
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2331
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178\178
Počet farieb: 1,07 B
Reproduktory: 2 x 2 W
VIDEO PORTY:
2x HDMI™ 2.0b (WQHD@100Hz)
1x vstup DisplayPort 1.2a
1x výstup DisplayPort 1.2a
1x typ C (alt. DP) s 98W PD
Porty USB:
1x USB 5Gb/s typu B
4x USB 5Gb/s typu A
AUDIO PORTY:
1x slúchadlový výstup
Napájanie: interná napájacia doska, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 20° (NÁKLON)
NASTAVENIE (NATOČENIE): -45° ~ 45°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 130 mm
Farba: Čierna
Rozmery: 614,0 x 578,9 x 233,9 mm
Hmotnosť [kg]: 7,05 kg (16,53 libier) / 10,24 kg (22,58 libier)
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.59 kg |
| EAN: | 4711377238182 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| DVA: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,05 |
| Výška [mm]: | 578 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 233 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
