MSI Pro MP275Q
Kód: 140612
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TECHNOLÓGIA STAROSTLIVOSTI O OČI MSIPripravenosť na HDR
ERGONOMICKÝ DIZAJN
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,3114
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 1,07 B
Reproduktory: 2 x 2 W
VIDEO PORTY
2x HDMI™ (2.0b)
1x DP (1.2a)
AUDIO PORTY
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: interné napájanie, 100~240V, 50~60Hz
Spotreba energie [W]: 21
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5° ~ 20°
Farebnosť: Čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 614 x 456,7 x 207,2 mm
Hmotnosť [kg]: 4,10 kg (9,04 libier) / 5,54 kg (12,21 libier)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.54 kg |
| EAN: | 4711377153317 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,1 |
| Výška [mm]: | 456 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 207 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
