MSI Pro MP275PG
Kód: 178387
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technológia starostlivosti o oči MSI
ZÁMOK KENSINGTON
Adaptive-Sync
Ergonomický dizajn
Technológia MSI EyesErgo s technológiou Anti-Flicker a Less Blue Light
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,3114
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 16,7 M
Reproduktory: 2 x 2 W
VIDEO PORTY:
HDMI™ 1.4b (FHD@100Hz)
1x DisplayPort 1.2a
1x D-Sub (VGA)
AUDIO PORTY:
1x výstup na slúchadlá
1x Line-in
Napájanie: interná napájacia doska, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 20° (NÁKLON)
NASTAVENIE (NATOČENIE): -45° ~ 45°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 130 mm
Farba: Čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 612,1 x 561,4 x 226,9 mm
Hmotnosť [kg]: 6,03 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.05 kg |
| EAN: | 4711377219167 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,03 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 561,4 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 612,1 |
| Hĺbka [mm]: | 226,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
