MSI Pro MP273U
Kód: 148985
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI PRO MP273U
Adobe RGB 93%, DCI-P3 98%, sRGB 130%
PiP+PbP
Pripravený na HDR
Kontrola Eye-Q
EyesErgo s technológiou proti blikaniu
Zámok Kensington
Uhlopriečka: 27"/68,58 cm
Zakrivenie: nie
Typ obrazovky: IPS
Rozlíšenie: 3840 × 2160 (UHD)
Rozstup pixelov: 0,1554x0,1554 mm
Pomer strán: 16:9
Jas: 300 nitov
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy: 4 ms (GtG)
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Povrch displeja: antireflexný
Farby: 1,07 miliardy, 10 bitov (8 bitov + FRC)
Zvuk: 2x 3W
2x HDMI™ 2.0b (4K@60Hz)
1x DisplayPort (1.4a)
1x výstup na slúchadlá
1x napájací konektor
1x zámok Kensington
Napájanie: externý 19V 3,42A adaptér
Montáž na stenu: VESA 75x75 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5° ~ 20°.
Nastavenie výšky: nie
Farba: čierna
Dimensions: 613.5x462.6x181.1mm
Hmotnosť: 3,95 kg
Príslušenstvo:
1x 1,5 m kábel HDMI (2.0b)
1x napájací kábel
1x napájací adaptér
1x inštalačná príručka
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.18 kg |
| EAN: | 4711377192279 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 3,95 |
| Výška [mm]: | 462,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,5 |
| Hĺbka [mm]: | 181,1 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
