MSI Pro MP273QW E2
Kód: 153945
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Získajte širší pohľad a zvýšte produktivitu s 27-palcovým monitorom EyesErgo so 100 Hz obnovovacou frekvenciou. Technológia EyesErgo zameraná na pohodlie minimalizuje námahu vďaka starostlivosti o oči a ergonomickému dizajnu. Zlepšite svoj vizuálny zážitok a efektivitu práce vďaka bezproblémovej integrácii hardvéru a softvéru.Displej HDR 400
ZÁMOK KENSINGTON
Typ obrazovky.
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2331
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07B
Reproduktory: 2 x 3W
VIDEOPORTY:
2 x HDMI™ 2.0b (2K@100Hz)
1x DisplayPort (1.2a)
AUDIO PORTY:
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: Externý adaptér 12V 4A, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na stenu: 75 x 75 mm
Náklon monitora: -5° ~ 20°
Farebnosť: Biela
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,5 x 462,6 x 181,1 mm
Hmotnosť [kg]: 3,95 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.34 kg |
| EAN: | 4711377212854 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,95 |
| Výška [mm]: | 462 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 181 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
