MSI Pro MP273AW
Kód: 160101
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI PRO MP273AW
Panel triedy IPS
Technológia proti blikaniu
Menej modrého svetla
Anti-Glare dizajn displeja
Vysoká obnovovacia frekvencia 100 Hz
Podpora súpravy displeja
Zabudovaný reproduktor
Možnosť montáže VESA
Dizajn so slotmi na príslušenstvo
Uhlopriečka: 27"
Zakrivenie: nie
Typ obrazovky: IPS
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup pixelov: 0,3114(H) x 0,3114(V)
Pomer strán: 16:9
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Obnovovacia frekvencia: 100 Hz
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Povrch displeja: antireflexný
Počet farieb: 16,7M, 8 bitov ( 6 bitov + FRC )
Zvuk: 2x 3W
1x DisplayPort (1.2a)
1x HDMI™ (1.4b)
1x D-Sub (VGA)
1x zámok Kensington
Napájanie: externý adaptér (12V 2,5A)
Montáž na stenu: VESA 75x75 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5° ~ 20°.
Nastavenie výšky: nie
Farba: biela
Rozmery: 613,50 x 462,60 x 182 mm
Hmotnosť: 3,9 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.38 kg |
| EAN: | 4711377089166 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,9 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 462,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,5 |
| Hĺbka [mm]: | 182 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
