MSI Pro MP273A
Kód: 139281
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technológia Anti-FlickerTechnológia Less Blue Light PRO
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,3114
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 16,7M
Reproduktory: 2x 3W
VIDEO PORTY
1x DisplayPort (1.2a)
1x HDMI™ (1.4b)
1x D-Sub (VGA)
AUDIO PORTY
1x Line-in
Napájanie: Externý adaptér (12V 2,5A), 100~240V, 50~60Hz
Spotreba energie [W]: 21
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 75 x 75 mm
Náklon monitora: -5° ~ 20°
Farebnosť: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,50 x 462,60 x 182 mm
Hmotnosť [kg]: 3,9 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP273A/Gallery
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.59 kg |
| EAN: | 4711377035101 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,9 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 463 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 182 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
