MSI Pro MP271A E2
Kód: 164749
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Najlepší monitor do domácej kancelárie s elegantným dizajnom.
EyesErgo Tech, váš ochranca zdravia
Zabudované reproduktory
Technológia MSI EyesErgo s technológiou Anti-Flicker
Pripravený na HDR
ZÁMOK KENSINGTON
Adaptive-Sync
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,3114
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 16,7 M
Reproduktory: 2 x 2 W
VIDEO PORTY:
HDMI™ 1.4b (FHD@120Hz)
1x DisplayPort 1.2a
1x D-Sub (VGA)
AUDIO PORTY:
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: interná napájacia doska, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5°~20°
Farebnosť: Čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 612,18 x 431,79 x 206,8 mm
Hmotnosť [kg]: 3,82 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.84 kg |
| EAN: | 4711377236973 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,8 |
| Výška [mm]: | 432 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 207 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
