MSI Pro MP251W E2
Kód: 175533
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PRO MP251W E2Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 24,5"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2832 (H) x 0,2802 (V)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-Glare
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 16,7M
Reproduktory: 2x 2W
Konektory:
HDMI™: 1920 x 1080 (až 120 Hz)
DisplayPort: 1.4a
D-Sub (VGA): 1920 x 1080 (až 60 Hz)
1x výstup na slúchadlá
1x Line-in
Napájení: 100~240V, 50~60Hz
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: Vesa 100 x 100 mm
Náklon monitora:
Náklon: -5° ~ 20°
Farba: biela
Rozmery (ŠxVxH mm): 556,9 x 413,9 x 188,2
Hmotnosť [kg]: 3 kg
Záruka: 2 roky
Webová stránka výrobcu: https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP251W-E2/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.14 kg |
| EAN: | 4711377248167 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 556,9 |
| Hĺbka [mm]: | 188,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 413,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
