MSI PRO MP242PMG
Kód: 161938
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zjednotené funkcie pre maximálne pohodlie
Zažite výnimočnú čistotu a výkon s naším 120 Hz firemným monitorom, ktorý je navrhnutý na plynulé zobrazenie a zvýšenie produktivity. Vstavaná webová kamera uľahčuje virtuálne stretnutia, zatiaľ čo technológia EyeErgo zabezpečuje pohodlné sledovanie počas dlhých pracovných stretnutí tým, že znižuje únavu očí a podporuje zdravšie držanie tela.
Vstavaná webová kamera FHD s digitálnym mikrofónom a krytom webovej kamery
Displej s certifikátom TÜV zaručuje zdravie a ochranu očí
Technológia MSI EyesErgo s technológiou Anti-Flicker pomáha predchádzať namáhaniu a únave očí
Obnovovacia frekvencia 120 Hz poskytuje lepší zážitok zo sledovania s obrazom bez blikania
MSI Eye-Q Check pomáha pri samokontrole očí a pripomína vám, aby ste si pri dlhom používaní monitora oddýchli
Stojan je navrhnutý s ergonomickými funkciami vrátane nastavenia sklonu, natočenia, výšky a otočenia
Nastaviteľný stojan s konštrukciou pre uchytenie na minipočítač poskytuje lepšiu ergonómiu a prehľadnosť a zvyšuje pohodlie a organizáciu používateľa
Štandardná konštrukcia s možnosťou montáže VESA a so slotmi na príslušenstvo
Dva zabudované reproduktory
Pripravený na HDR
Adaptive-Sync
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2745
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 M
Reproduktory: 2 x 2 W
VIDEO PORTY:
HDMI™ 1.4b (FHD@120Hz)
1x DisplayPort 1.2a
1x D-Sub (VGA)
Porty USB: 1x USB, 1x USB, 1x USB, 1x USB, 1x USB, 1x USB, 1x USB:
2x USB 2.0 typ A
1x USB 2.0 typ B
Zvukové rozhranie:
1x slúchadlový výstup
Napájanie: interná napájacia doska, 100~240 VAC, 50/60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 20° (NÁKLON)
NASTAVENIE (NATOČENIE): -45° ~ 45°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 130 mm
Farba: Čierna
Rozmery: 540 x 227 x 412 mm
Hmotnosť [kg]: 5,5 kg (12,57 lbs) / 7,7 kg (16,78 lbs)
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.77 kg |
| EAN: | 4711377260404 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| VGA: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,5 |
| Výška [mm]: | 412 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Hĺbka [mm]: | 227 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
