MSI Pro MP2412
Kód: 131788
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor podnikania a produktivityEyesErgo
Technológia proti blikaniu
Menej modrého svetla
Kontrola Eye-Q
Vysoká obnovovacia frekvencia 100 Hz
Dizajn slotu na príslušenstvo
Možnosť montáže VESA
Podpora súpravy displeja
ZÁMOK KENSINGTON
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2745
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 16,7M
Konektory:
VIDEO PORTY:
1x HDMI™ (1.4b)
1x DP (1.2a)
Napájanie: Externý adaptér (12V 2,5A), 100~240V, 50~60Hz
Spotreba energie [W]: 18
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Montáž na stenu: 75 x 75 mm
Náklon monitora: 5° ~ 20°
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 541,9 x 428,5 x 182,0 mm
Hmotnosť [kg]: 2,9 kg
Záruka: 24 mesiacov.
https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP2412/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.33 kg |
| EAN: | 4711377087957 |
| Typ displeja: | VA |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,9 |
| Výška [mm]: | 428,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 541,9 |
| Hĺbka [mm]: | 182 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
