MSI Pro MP225V
Kód: 155695
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
EyesErgo Tech, váš strážca zdraviaOptimalizujte svoju pohodu a pracujte so svojimi očami vďaka nášmu ergonomickému dizajnu displeja a funkciám starostlivosti o oči. Zvýšené pohodlie a podpora pre zdravšiu produktivitu.
ZÁMOK KENSINGTON
Adaptive-Sync
Typ obrazovky.
Uhlopriečka [palce]: 21,45"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2493 (H) x 0,241 (V)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Antireflexný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 1,07B
Konektory:
1x HDMI™ (1.4b)
1x D-Sub (VGA)
Napájanie: interná napájacia doska, 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5° ~ 20°
Farebnosť: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 492,9 x 377,8 x 182,4 mm
Hmotnosť [kg]: 2,5 kg (5,51 lbs) / 4,3 kg (9,48 lbs)
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 4711377261142 |
| Typ displeja: | VA |
| Hmotnosť [kg]: | 4,3 |
| Výška [mm]: | 378 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 493 |
| Hĺbka [mm]: | 182 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,45 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
