MSI Pro MP225
Kód: 139363
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TextMONITORY PRODUKTIVITY PODNIKU
Technológia proti blikaniu
Menej modrého svetla
Vysoká obnovovacia frekvencia 100 Hz
Možnosť montáže VESA
Panel triedy IPS
EyesErgo
Kontrola Eye-Q
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 21,5"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,24795(H) x 0,24795(V)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250 cd/m2
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
FAREBNÝ BIT: 8 bitov (6 bitov + FRC)
SRGB: 107,39 % (CIE 1976)
Počet farieb: 16,7 M
Konektory: 1:
VIDEO PORTY
1x HDMI (1.4b)
1x D-Sub (VGA)
AUDIO PORTY
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: Externý adaptér 12V 2A, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5° ~ 20°
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 489,4 x 384,8 x 182,3 mm
Hmotnosť [kg]: 2,3 kg
Záruka: 24 mesiacov.
https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP225/Specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.91 kg |
| EAN: | 4711377180146 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Šírka [mm]: | 489 |
| Hĺbka [mm]: | 182 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 2,3 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 384 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
