MSI Pro MP165 E6
Kód: 166402
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
15,6" FHD IPS panelTechnológia MSI EyesErgo
Viacnásobný vstup Type-C/ HDMI™
Zabudované reproduktory
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 15,6
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,17925 (H) x 0,17925 (V)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 10 × 10 × 10 mm: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GtG)
Farby: 16,7M, 8 bitov (6 bitov + FRC)
Reproduktory: 2 x 1 W
1x HDMI™ 2.0b (FHD@60Hz)
2x typ C (signál DP 1.2a s režimom Alt a 15 W Power Delivery / vstup pre napájanie)
Napájanie: Externé napájanie USB (rozhranie typu C), 100~240V, 50/60Hz
Nástenný držiak: 75 x 75 mm
Ergonómia: Nastavenie sklonu 0~90°
Farba: Čierna
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 356,5 x 210,35 x 13,85 mm
Hmotnosť [kg]: 0,78 kg (netto) / 1,6 kg (brutto)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.44 kg |
| EAN: | 4711377318631 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 15,6 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 356,5 |
| Hĺbka [mm]: | 138,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 0,78 |
| Výška [mm]: | 210,35 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
