MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-034CZ
Kód: 166370
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-034CZ
Copilot+ PC
Chladiaci systém Cooler Boost
Kľúč Copilot
Intel® Evo™
Snímač okolitého svetla
Snímač priblíženia
Vojenský štandard MIL-STD-810G
Operačný systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 288V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, jadro P 3,3/5,1 GHz, jadro LPE 2,3/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: až 48 TOPS
Pamäť: 32 GB LPDDR5x-8533 na doske
Maximálna veľkosť: 32 GB
Pevný disk: 2 TB NVMe PCIe Gen4 SSD
Úložisko: 2x slot M.2 SSD (NVMe PCIe Gen4)
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: SD
Displej: 16" UHD+ (3840 × 2400), lesklý OLED, 60 Hz, 400 nitov, 100 % DCI-P3, VESA DisplayHDR™ True Black 600
Grafická karta: Intel Arc 140V
Zvuk: 2x 2W, podpora Hi-Res Audio, spracovanie zvuku DTS; 3x mikrofón
Webová kamera: IR 5MP (30fps@1944p) 3DNR+
Polohovacie zariadenie: Hodvábne hladký touchpad
Podsvietená klávesnica: áno (biela)
Numerická klávesnica: áno
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Sieť: Gb LAN
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Intel® Killer™ 802.11 be Wi-Fi 7 + Bluetooth v5.4)
USB: 2x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/Power Delivery 3.0)
1x USB-A 3.2 Gen 2
Ďalšie porty: 1:
1x RJ45
1x HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz)
1x čítačka kariet SD (XC/HC)
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
1x slot na zámok Kensington
Zabezpečenie: Diskrétny modul dôveryhodnej platformy (dTPM) 2.0/Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0/Zámok fotoaparátu/Slot na zabezpečenie Kensington/Microsoft Pluton Security Technology
Batéria: 4-článková, 99,9Wh
Napájanie: 100 W
Farba: sivá (Stellar Gray)
Materiál: zliatina MgAl + plast
Dimensions: 358.4x254.4x18.95mm
Hmotnosť: 1,5 kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://cz.msi.com/Business-Productivity/Prestige-16-AI-plus-Evo-B2VMX/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| EAN: | 4711377282031 |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 x 2400) |
| Hmotnosť [kg]: | 1,5 |
| Šírka [cm]: | 35,84 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 3,3 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 9 288V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 2000 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 16 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 1 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 9 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 2000 |
| Číselná klávesnica: | Áno |
| Výška [cm]: | 1,9 |
| Hĺbka [cm]: | 25,44 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
| Farba: | šedá |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
