MSI MPG 491CQPX QD-OLED
Kód: 164747
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MPG 491CQPX QD-OLEDVizualizujte svoje víťazstvo s herným monitorom MPG 491CQPX QD-OLED. Môže sa pochváliť zakriveným panelom QD-OLED novej generácie s rozlíšením 5120 x 1440 (DQHD) 1800R, obnovovacou frekvenciou 240 Hz a rýchlou dobou odozvy 0,03 ms (GtG). Certifikácia VESA pre ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zaručuje výnimočne živý obraz a zmierňuje rozmazanie pohybu. OLED Care 2.0 znižuje riziko vypálenia OLED. Pre konzolových hráčov poskytuje MPG 491CQPX QD-OLED porty HDMI 2.1 so šírkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.
Panel QD-OLED novej generácie
Najrýchlejší čas odozvy 0,03 ms GtG a obnovovacia frekvencia 240 Hz
QD Premium Color
Neuveriteľný vizuál HDR
Aplikácia Gaming Intelligence
MSI OLED Care 2.0
KVM
Režim konzoly
Krivka 1800R
Adaptívna synchronizácia
DisplayHDR True Black 400
Zámok Kensington
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 49"
Rozlíšenie: 5120 x 1440 (DQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,233
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 32:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]:
SDR: 250
(True Black 400 s 10% APL), 1000 (Typ.) (Peak 1000 s 3% APL)
Kontrast: 1500000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
Video porty:
2x HDMI™ 2.1 (DQHD@240Hz)
1x DisplayPort 1.4a
1x Type-C (DP alt.) s 98W PD
Porty USB: 1:
2x USB 2.0 typ A
1x USB 2.0 typ B
Zvukové porty:
1 x výstup pre slúchadlá
Napájanie: interná napájacia doska, 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 50
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie (náklon): -5° ~ 20°
Nastavenie (otočenie): -30° ~ 30°
Nastavenie (výška): 0 ~ 100 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 1195 x 410 x 328 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 1195 x 372 x 190 mm
Hmotnosť [kg]: 10,6 kg (23,3 libier) / 16,4 kg (36,1 libier)
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 16.7 kg |
| EAN: | 4711377237932 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Hmotnosť [kg]: | 10,3 |
| Výška [mm]: | 410 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 1195 |
| Hĺbka [mm]: | 328 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
