MSI MPG 491CQP QD-OLED
Kód: 134090
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor má v porovnaní s bežnými monitormi väčšie pokrytie gamutu. Farby a detaily budú pri hraní hier vyzerať realistickejšie a jemnejšie, takže sa do nich môžete ponoriť na maximum. Monitor dokáže vytvoriť 99-percentné pokrytie farebného priestoru DCI-P3 pomocou dynamicky navrhnutej vrstvy technológie Quantum Dot.Krivka 1800R
FUNKCIE PIP/PBP
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 49" (124,46 cm)
Rozlíšenie: 5120 x 1440 (DQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,233
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 144 Hz
Pomer strán: 32:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1500000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
VIDEO PORTY
1x DisplayPort (1.4a)
2x HDMI™ 2.1
1 x Typ-c (DP alt.) w/PD 90W
PORTY USB
2x USB 2.0 typu A
1x USB 2.0 typ B
AUDIO PORTY
1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: 100~240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 43
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE SKLONU: -5° ~ 20°
NASTAVENIE NATOČENIA: -30° ~ 30°
NASTAVENIE VÝŠKY: 0 ~ 100 mm
Farebnosť: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 1195 x 410 x 328 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 1195 x 372 x 190 mm
Hmotnosť [kg]: 10,3 kg / 16 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.msi.com/Monitor/MPG-491CQP-QD-OLED/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| EAN: | 4711377143622 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 1195 |
| Hĺbka [mm]: | 328 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| Hmotnosť [kg]: | 10,3 |
| Výška [mm]: | 410 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
