MSI MPG 341CQPX QD-OLED
Kód: 144257
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI MPG 341CQPX QD-OLEDVizualizujte svoje víťazstvo s herným monitorom MPG 341CQPX QD-OLED. Môže sa pochváliť zakriveným panelom QD-OLED s rozlíšením 3440 x 1440 1800R, obnovovacou frekvenciou 240 Hz a rýchlou dobou odozvy 0,03 ms. Certifikácia VESA pre ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zaručuje výnimočne živý obraz a zmierňuje rozmazanie pohybu. OLED Care 2.0 znižuje riziko vypálenia OLED. Pre konzolových hráčov poskytuje MPG 341CQPX QD-OLED porty HDMI 2.1 so šírkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.
Veľkosť displeja 34,18" (86,82 cm).
Zakrivenie: 1800R
QD-OLED
Rozlíšenie: 3440 x 1440 pixelov (UWQHD)
Veľkosť pixelov: 0,2315
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Antireflexný
Zobrazenie farieb: 1,07 miliardy (10 bitov)
Jas: SDR - 250 nitov; HDR - 450 nitov (typický); HDR - 1000 nitov (špičkový)
Kontrastný pomer: 1 500 000:1
Frekvencia signálu: 30~390 kHz (H) / 48~240 Hz (V)
Aktivovaný obsah: 48~240 Hz
Obnovovacia frekvencia: 240 Hz
Čas odozvy: 0,03 ms
Pozorovací uhol: 178°/178°
Video porty: 1:
Display Port 1.4a: 1x Display Port 1.4a
2x HDMI™ 2.1 (UWQHD@240Hz)
1x USB 2.0 typ C (alt. DP) s 98W PD
Porty USB: 1:
2x USB 2.0 Type-A
1x USB 2.0 Typ-B
Zvukové porty:
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Náklon: -5°~20°
Otáčanie: -30° ~ 30°
Nastavenie výšky: 0 ~ 100 mm
Rozmery: 812 x 318 x 427 mm (so stojanom); 812 x 130 x 361 mm (bez stojana)
Funkcia PIP/PBP
Štandard VESA
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.98 kg |
| EAN: | 4711377191302 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 427 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34,18 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Šírka [mm]: | 821 |
| Hĺbka [mm]: | 318 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
