MSI MPG 322URX QD-OLED
Kód: 163177
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dizajn pre budúcnosťZažite pohlcujúce hranie s herným monitorom MPG 322URX QD-OLED. Je vybavený panelom QD-OLED s rozlíšením 3840 x 2160 (UHD), obnovovacou frekvenciou 240 Hz a rýchlou dobou odozvy 0,03 ms (GtG). Certifikácia VESA pre ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zaručuje výnimočne živý obraz a zmierňuje rozmazanie pohybu. Technológia OLED Care 2.0 pomáha predchádzať vypaľovaniu.
Panel QD-OLED tretej generácie
DisplayPort 2.1a
Najrýchlejší čas odozvy 0,03 ms GtG a obnovovacia frekvencia 240 Hz
QD Premium Color
Neuveriteľný obraz HDR
MSI OLED Care 2.0
Režim konzoly
Adaptive-Sync
DisplayHDR True Black 400
PIP / PBP
Zámok Kensington
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,181
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]:
SDR: 250
(True Black 400 s 10% APL), 1000 (Typ.) (Peak 1000 s 3% APL)
Kontrast: 1500000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
Video porty:
2x HDMI™ 2.1 (UHD@240Hz)
1x DisplayPort 2.1a (UHBR20)
1x Type-C (DP alt.) s 98W PD
Porty USB: 1:
2x USB 5Gb/s typu A
1x USB 5Gbps typ B
Zvukové porty:
1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: interná napájacia doska, 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
Nastavenie (náklon): -5° ~ 15°
Nastavenie (otočenie): -30° ~ 30°
Nastavenie (Pivot): -10° ~ 10°
Nastavenie (výška): 0 ~ 110 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 718 x 483 x 242 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 718 x 418 x 69 mm
Hmotnosť [kg]: 9,6 kg ( 21,1 kg) / 12,9 kg ( 28,4 kg)
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 4711377261197 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 9,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3, |
| Výška [mm]: | 483 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Šírka [mm]: | 712 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
