MSI MPG 321URXW QD-OLED
Kód: 175532
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vizualizujte svoje víťazstvo s herným monitorom MPG 321URXW QD-OLED. Môže sa pochváliť panelom QD-OLED novej generácie s rozlíšením 3840 x 2160 (UHD), obnovovacou frekvenciou 240 Hz a rýchlou dobou odozvy 0,03 ms (GtG). Certifikácia VESA pre ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zaručuje výnimočne živý obraz a zmierňuje rozmazanie pohybu. Pre konzolových hráčov poskytuje MPG 321URX QD-OLED porty HDMI 2.1 so šírkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.Adaptívna synchronizácia
ZobrazenieHDR True Black 400
Funkcia PIP / PBP
Zámok Kensington
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,814
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]:
SDR: 250
(True Black 400 s 10% APL), 1000 (Typ.) (Peak 1000 s 3% APL)
Kontrast: 1500000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
VIDEO PORTY
1 x DisplayPort 1.4a
2 x HDMI™ 2.1 (UHD@240Hz)
1 x Type-C (DP alt.) w/PD 90W
PORTY USB
2 x USB 2.0 typu A
1 x USB 2.0 typ B
AUDIO PORTY
1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz, interná napájacia doska
Spotreba energie [W]: 44
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 15° (NÁKLON).
NASTAVENIE (NATOČENIE): -30° ~ 30°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -10° ~ 10°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 110 mm
Farba: biela
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 718 x 483 x 242 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 718 x 418 x 69 mm
Hmotnosť [kg]: 9,6 kg / 12,3 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 4711377266901 |
| Kontrast: | 15000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 12,3 |
| Výška [mm]: | 483 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 718 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
