MSI MPG 321CURX QD-OLED
Kód: 164752
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MPG 321CURX QD-OLED
Panel QD-OLED tretej generácie
Najrýchlejší čas odozvy 0,03 ms GtG a obnovovacia frekvencia 240 Hz
QD Premium Color
Neuveriteľný vizuál HDR
Aplikácia Gaming Intelligence
MSI OLED Care 2.0
KVM
Režim konzoly
Krivka 1700R
DisplayHDR True Black 400
Zámok Kensington
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,1814
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]:
SDR: 250
(True Black 400 s 10% APL), 1000 (Typ.) (Peak 1000 s 3% APL)
Kontrast: 1500000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
Video porty
2x HDMI™ 2.1 (UHD@240Hz)
1x DisplayPort 1.4a
1x Type-C (DP alt.) s 98W PD
Port USB
2x USB 2.0 typu A
1x USB 2.0 Typ-B
Audio port
1 x výstup pre slúchadlá
Napájanie: interná napájacia doska, 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
Nastavenie (náklon): -5° ~ 15°
Nastavenie (otočenie): -30° ~ 30°
Nastavenie (výška): 0 ~ 100 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 714 x 473 x 318 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 714 x 423 x 123 mm
Hmotnosť [kg]: 8,4 kg / 11,9 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 4711377250719 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Hmotnosť [kg]: | 8,4 |
| Výška [mm]: | 473 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 318 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
