MSI MPG 274URF QD
Kód: 144256
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitor 274URF QDRýchly panel IPS
Vysoké rozlíšenie 4K UHD
Obnovovacia frekvencia 160 Hz
0,5 ms (GtG, min.) Doba odozvy
HDMI™ 2.1
Nastaviteľný stojan
VESA DisplayHDR 400
AI Vision
AMD FreeSync™ Premium
FUNKCIA PIP/PBP
Typ obrazovky: Rapid IPS
Uhlopriečka [palce]: 27" (69 cm)
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,15525
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 160 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-Glare:
Jas [cd/m2]: 400 (typ.)
Kontrast: 1000:1 (Typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms (GtG, min.)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Počet farieb: 1,07B , 10 bitov (8 bitov + FRC)
Konektory:
VIDEO PORTY
1 x DisplayPort (1.4a)
2 x HDMI™ (2.1)
1 x Type-C (DP alt.) s PD 65W
PORTY USB
2 x USB 2.0 typu A
1 x USB 2.0 typ B
AUDIO PORTY
1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: Externý adaptér, 19V / 6,32A / 100~240V, 50/60Hz
Montáž na stenu: 75 x 75 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE: -5°~20° (NÁKLON).
NASTAVENIE (NATOČENIE): -30° ~ 30°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 110 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom): 613,5 x 227,8 x 406,6 mm
Rozmery (bez stojana): 613,5 x 69,8 x 362,5 mm
Hmotnosť [kg]: 6,4/ 9,3 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.44 kg |
| EAN: | 4711377151672 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 227 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,4 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 406 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 160 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
