MSI MPG 272URX QD-OLED
Kód: 157028
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI MPG 272URX QD-OLED
5-vrstvový tandemový panel OLED s technológiou EL Gen 3 - svetelná účinnosť až 30 %.
Je vybavený panelom QD-OLED
VESA DisplayHDR True Black 400
AI Navigator
Zámok Kensington
Uhlopriečka: 26,5"
Typ obrazovky: QD-OLED
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup pixelov: 0,153 x 0,153
Pomer strán: 16:9
Jas: SDR: 250; HDR: 450 nitov
Kontrast: 1500000:1
Čas odozvy: 0,03 ms (GtG)
Frekvencia signálu: 48-240 Hz
Obnovovacia frekvencia: 240 Hz
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Povrch displeja: antireflexný
Počet farieb: 1,07 miliardy, 10 bitov
Porty: 1:
1x DisplayPort 2.1a
2x HDMI™ 2.1a (UHD@240Hz)
1x USB-C (DP alt.) s 98W PD
2x USB-A
1x USB-B
1x výstup na slúchadlá
1x napájací konektor
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Montáž na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5°~20°.
Náklon: -30° ~ 30°
Nastavenie výšky: 0-110 mm
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.41 kg |
| EAN: | 4711377275460 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 8,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 422 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 26,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Šírka [mm]: | 610 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
