MSI MPG 271QRX QD-OLED
Kód: 134092
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vizualizujte svoje víťazstvo s herným monitorom MPG 271QRX QD-OLED. Môže sa pochváliť panelom QD-OLED novej generácie s rozlíšením 2560 x 1440 (WQHD), obnovovacou frekvenciou 360 Hz a rýchlou dobou odozvy 0,03 ms (GtG). Certifikácia VESA pre ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zaručuje výnimočne živý obraz a zmierňuje rozmazanie pohybu. Pre konzolových hráčov poskytuje MPG 271QRX QD-OLED porty HDMI 2.1 so šírkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.Adaptívna synchronizácia
ZobrazenieHDR True Black 400
Typ obrazovky QD-OLED.
Uhlopriečka [palce]: 26,5"
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2292
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 360 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 250 (typ.)
Kontrast: 1500000:1 (Typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
VIDEO PORTY
1 x DisplayPort (1.4a)
2 x HDMI™ (2.1)
1 x Typ-c (DP alt.) w/PD 90W
PORTY USB
2 x USB 2.0 typu A
1 x USB 2.0 typ B
AUDIO PORTY
1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 33
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 15° (NÁKLON).
NASTAVENIE (NATOČENIE): -30° ~ 30°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 110 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 610 x 422 x 242 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 610 x 356 x 69 mm
Hmotnosť [kg]: 8,3
https://www.msi.com/Monitor/MPG-271QRX-QD-OLED/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 4711377157759 |
| Energetická trieda: | G |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync Premium Pro |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 26,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,3 |
| Výška [mm]: | 422 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 360 |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 610 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
