MSI Modern MD342CQPW
Kód: 155697
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderné MD342CQP120 Hz
UWQHD
VA
Zakrivenie 1500R
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 34
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,23175
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120
Pomer strán: 21:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3500:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07 miliardy.
2 x 3W
Konektory:
Video porty:
2 x HDMI™ 2.0b (UWQHD@100Hz)
1x DisplayPort 1.4a
1x Type-C (DP Alt.) s 98W PD
Porty USB: 1:
1x USB 5Gb/s typu B
2x USB 5Gb/s typu A
Zvukové porty:
1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: externé, 100 ~ 240 V, 50 ~ 60 Hz
Montáž na stenu: 75 x 75 mm
Náklon monitora: 2 roky
Náklon -5° - 20°
Otáčanie -30° - 30°
Otáčanie -5° - 5°
Výška 0 - 110 mm
Farba: Biela
Rozmery: 808,6 x 424,1 x 250,6 mm
Hmotnosť [kg]: 8,05 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.8 kg |
| EAN: | 4711377151948 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,45 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 424 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Kontrast: | 3500:1 |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 808 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Typ displeja: | VA |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
