MSI Modern MD272UPHW
Kód: 175795
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ZobrazenieHDR 400
ZÁMOK KENSINGTON
Režimy PIP/PBP
98W napájanie
Menej modrého svetla + Anti-Flicker + Anti-Glare
Zabudované reproduktory
Adaptívna synchronizácia
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,1554
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-Glare:
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Počet farieb: 1,07 B
Reproduktory: 2 x 3 W
VIDEO PORTY:
2x HDMI™ 2.0b (UHD@60Hz)
1x DisplayPort 1.4a
1x Type-C (DP alt.) s 98W PD
Porty USB: 1:
3x USB 5Gb/s typu A
1x USB 5Gb/s typu B
AUDIO PORTY:
1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: interná napájacia doska, 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Montáž na stenu: 75 x 75 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 20° (NÁKLON)
NASTAVENIE (NATOČENIE): -30° ~ 30°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 110 mm
Farba: biela
Rozmery (ŠxVxH mm): 613,5 x 362,3 x 63,8 mm
Hmotnosť [kg]: 6,55 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.32 kg |
| EAN: | 4711377262248 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,55 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 362,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,5 |
| Hĺbka [mm]: | 63,8 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
