MSI Modern MD2712PW
Kód: 161934
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderný monitor MD2712PW je vybavený panelom IPS s rozlíšením FHD, ktorý dokáže poskytnúť viac vizuálnych informácií a zvýrazniť každý detail.Vyrobený s eleganciou a živosťou
EyesErgo Tech, váš strážca zdravia
Posuňte sledovanie na vyššiu úroveň a pripravte sa na hranie hier
Používateľsky prívetivý a sofistikovaný dizajn
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,3114 (H) x 0,3114 (V)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery displeja: 16:9: Displej: antireflexný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 x 3 W
1 x HDMI 1.4, 1 x USB-C (DP Alt Mode & 15W PD), 1 x výstup na slúchadlá
Napájanie: externý adaptér
Nástenný držiak: 75 x 75 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE (NÁKLON): -5° ~ 20°
NASTAVENIE (OTÁČANIE): -30° ~ 30°
NASTAVENIE (OTÁČANIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 110 mm
Farba: Biela
Rozmery (ŠxVxH mm): 613,5 x 413,3 x 200,8
Hmotnosť [kg]: 5,85
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 4711377108171 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 200 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,85 |
| Výška [mm]: | 413 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
