MSI MAG401QR, čierna
Kód: 153788
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VESA DisplayHDR 400155 Hz vysoká obnovovacia frekvencia
Rýchla doba odozvy 1 ms
Typ C 65W PD
KVM
Kompatibilný s adaptívnou synchronizáciou
5-cestný navigačný joystick
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 40" (101,6 cm)
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2697
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 155 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 400 (typ.), 400 (HDR peak)
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
1,07B (8 bitov + FRC)
Konektory: 1:
Video porty
2 x HDMI™ (podporuje 3440x1440@100Hz podľa špecifikácie v HDMI™ 2.0b)
1 x DisplayPort (podporuje 3440x1440@155Hz podľa špecifikácie DisplayPort 1.4a)
1 x Type-C (DP alt. s PD 65W)
Port USB
2 x USB 2.0 typu A
1 x USB 2.0 typu B Upstream
1 x USB 2.0 Type-C (PD 65W)
Zvukový port
1x výstup pre slúchadlá
Napájací kábel, 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5° ~ 20°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, mm): 945,22 x 289,63 x 530,29 mm
Rozmery (bez stojana, mm): 945,22 x 83,32 x 416,12 mm
Hmotnosť [kg]: 8 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.msi.com/Monitor/MAG401QR
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.9 kg |
| EAN: | 4711377080514 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 945 |
| Hĺbka [mm]: | 289 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 40 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Hmotnosť [kg]: | 10,3 |
| Výška [mm]: | 530 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 155 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
