MSI MAG 345CQR
Kód: 163720
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
1000R180 Hz vysoká obnovovacia frekvencia
Rýchla doba odozvy 1 ms
Svetlo RGB
Pripravený na HDR
Režim konzoly
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 34"
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (UWQHD)
Zakrivenie: 1000R
Rozstup bodov [mm]: ) 0,23175
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07B , 10 bitov (8 bitov + FRC)
Adobe RGB/DCI-P3/sRGB: 90% / 95% / 120%
AMD FreeSync™ Premium: Áno
Konektory:
1 x DisplayPort (1.4a)
2 x HDMI™ (2.0b)
Zvukový port
1x výstup pre slúchadlá
Napájanie: externý adaptér, 19 V / 3,42 A
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5° ~ 20°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, mm): 797,53 x 332,31 x 518,9 mm
Rozmery (bez stojana, mm): 797,53 x 158,18 x 363,02 mm
Hmotnosť [kg]: 7,75 kg
Záruka: 24 mesiacov.
https://www.msi.com/Monitor/MAG-345CQR/Specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 4711377140799 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,75 |
| Výška [mm]: | 518,9 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Typ displeja: | VA |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 797,53 |
| Hĺbka [mm]: | 332,31 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
