MSI MAG 342CQR E2
Kód: 148983
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI MAG 342CQR E2
Adobe RGB 93 %, DCI-P3 95 %, sRGB 119 %
Adaptive-Sync
PiP+PbP
HDR Ready
AI Vision
Režim konzoly
Zámok Kensington
Uhlopriečka: 34"/86,36 cm
Zakrivenie: 1500R
Typ obrazovky: VA
Rozlíšenie: 3440 × 1440 (UWQHD)
Rozstup pixelov: 0,23175x0,23175 mm
Pomer strán: 21:9
Jas: 300 nitov
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy: 1 ms (MPRT)
Frekvencia signálu: 68,47~268,2 kHz (H)/48~180 Hz (V)
Obnovovacia frekvencia: 180 Hz
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Povrch displeja: antireflexný
Farby: 1,07 miliardy, 10 bitov (8 bitov + FRC)
Porty: 1:
1x DisplayPort 1.4a
2x HDMI™ 2.0b (UWQHD@100 Hz)
1x výstup na slúchadlá
1x napájací konektor
1x zámok Kensington
Napájanie: externý 19V 3,42A adaptér
Montáž na stenu: VESA 75x75 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5° ~ 20°.
Náklon: -30° ~ 30°
Otáčanie: -5° ~ 5°
Nastavenie výšky: 0-90 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom): 808,60x269,97x513,97 mm
Rozmery (bez stojana): 808,60x119,67x363,95mm
Hmotnosť (bez stojana/s stojanom): 5,4 kg/6,95 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4711377192125 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 6,95 |
| Výška [mm]: | 513,97 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 808,6 |
| Hĺbka [mm]: | 269,97 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Typ displeja: | VA |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
