MSI MAG 341CQP QD-OLED
Kód: 134091
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Panel QD-OLED novej generácieQD Premium Color
Neuveriteľný vizuál HDR
Aplikácia Gaming Intelligence
MSI OLED Care 2.0
KVM
Režim konzoly
1800R
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 34"
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2315
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 175 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 250 (SDR)/1000 (HDR)
Kontrast: 1500000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
VIDEO PORTY
1x Display Port (1.4a)
2x HDMITM (2.1)
1x Type-C (DP alt.) s PD 15W nabíjaním
PORTY USB
2x USB 2.0 typu A
1x USB 2.0 typ B
AUDIO PORTY
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 50
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 20° (NÁKLON)
NASTAVENIE (NATOČENIE): 30° ~ 30°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 100 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 812 x 427 x 318 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 812 x 361 x 130 mm
Hmotnosť [kg]: 6,67 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.msi.com/Monitor/MAG-341CQP-QD-OLED/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 4711377135702 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync Premium Pro |
| Hmotnosť [kg]: | 8,8 |
| Výška [mm]: | 427 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 175 |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Šírka [mm]: | 812 |
| Hĺbka [mm]: | 318 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| USB-C: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
