MSI MAG 322UP QD-OLED E16
Kód: 175531
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vizualizujte svoje víťazstvo s herným monitorom MAG 322UP QD-OLED E16. Je vybavený najnovším panelom QD-OLED s rozlíšením 3840 × 2160 (UHD), obnovovacou frekvenciou 165 Hz a mimoriadne rýchlou dobou odozvy 0,03 ms (GtG). Certifikácia VESA pre ClearMR 10000 a DisplayHDR True Black 400 zaručujú výnimočne živý obraz a elimináciu rozmazania pohybu. Technológia OLED Care 2.0 znižuje riziko vypálenia obrazovky OLED. Pre konzolových hráčov je k dispozícii HDMI 2.1 s prenosovou rýchlosťou 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.AMD FreeSync™ Premium Pro
VESA DisplayHDR True Black 400
Zámok Kensington
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,1814 x 0,1814
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 165 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 16:9: Antireflexný
Jas [cd/m2]: SDR: 250, HDR: 450 (typ.)
Kontrast: 1500000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 1,07 miliardy (10 bitov)
Konektory:
Video konektor: 2x HDMI™ 2.1 (UHD@165Hz)
Video konektor: 1x DisplayPort 1.4a (HBR3)
Video konektor: 1x USB-C (alt. DP) s 15W PD
Audio konektor: 1x výstup pre slúchadlá
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 32
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Ergonómia: Naklonenie: -5° ~ 15°, Otočenie: -30° ~ 30°, Otočenie: -10° ~ 10°, Výška: 0 ~ 110 mm
Farebnosť: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 719,1 x 593,9 x 241,9
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 719,1 x 418,3 x 69,3
Hmotnosť [kg]: 7,7 / 12,3
Obsah balenia: 1x kábel DisplayPort (1.4a), 1x napájací kábel (C13), 1x používateľská príručka, 4x skrutky pre VESA
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 4711377319652 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250, 450 |
| Šírka [mm]: | 719,1 |
| Hĺbka [mm]: | 241,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,7 |
| Výška [mm]: | 593,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
