MSI MAG 321UPX QD-OLED
Kód: 163288
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vizualizujte svoje víťazstvo s herným monitorom MAG 321UPX QD-OLEDMonitor je vybavený najnovším panelom QD-OLED s rozlíšením 3840 × 2160 (UHD), obnovovacou frekvenciou 240 Hz a časom bleskovej odozvy 0,03 ms (GtG). Certifikácia VESA pre ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zaručujú výnimočne živý obraz a minimalizujú rozmazanie pohybu. Okrem toho technológia OLED Care 2.0 znižuje riziko vypálenia obrazu.
Pre konzolových hráčov ponúka MAG 321UPX QD-OLED porty HDMI 2.1 so šírkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, technológiou VRR a funkciou ALLM.
Adaptívna synchronizácia
ZobrazenieHDR True Black 400
QD-OLED, plochá obrazovka
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3840 × 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,1814 × 0,1814
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1500000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 1,07 miliardy (10bit)
Reproduktory: Nie
Konektory:
1× DisplayPort 1.4a
2× HDMI™ (4K@240Hz)
1× USB-C (DP alt. + 15W PD)
1× výstup na slúchadlá
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Upevnenie na stenu: Áno, VESA 100 × 100 mm
Ergonómia:
Náklon: -5° až 15°
Otáčanie: ±30°
Otáčanie: ±10°
Nastavenie výšky: 0-100 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 717 × 477 × 242 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 717 × 419 × 72 mm
Hmotnosť [kg]: 9,1 / 11,4 (netto / brutto)
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.4 kg |
| EAN: | 4711377150255 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 717 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Hmotnosť [kg]: | 9,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3, |
| Výška [mm]: | 477 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Energetická trieda: | G |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
