MSI MAG 321UP QD-OLED
Kód: 148982
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI MAG 321UP QD-OLED
Adobe RGB 97,5 %, DCI-P3 99 %, sRGB 138,2 %
Adaptive-Sync
VESA DisplayHDR True Black 400 a Clear MR 9000
MSI OLED Care 2.0
AI Vision
Zámok Kensington
Uhlopriečka: 31,5"/80,01 cm
Zakrivenie: nie
Typ obrazovky: QD-OLED
Rozlíšenie: 3840 × 2160 (UHD)
Rozstup pixelov: 0,1814x0,1814 mm
Pomer strán: 16:9
Jas: 250 nitov
Kontrast: 1500000:1
Čas odozvy: 0,03 ms (GTG)
Frekvencia signálu: 30~390 kHz (H)/48~165 Hz (V)
Obnovovacia frekvencia: 165 Hz
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Povrch displeja: antireflexný
Počet farieb: 1,07 miliardy, 10 bitov
Porty: 1:
1x DisplayPort 1.4a
2x HDMI™ 2.1 (4K@165Hz)
1x USB 2.0 Type-C (DP alt.) s 15W PD
1x výstup na slúchadlá
1x napájací konektor
1x zámok Kensington
Napájanie: 100~240V, 50/60Hz
Montáž na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5° ~ 15°.
Náklon: -30° ~ 30°
Otáčanie: -10° ~ 10°
Nastavenie výšky: 0-110 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom): 717x242x457 mm
Rozmery (bez stojana): 717x72x419mm
Hmotnosť: 9,1 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.46 kg |
| EAN: | 4711377212250 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 717 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Energetická trieda: | G |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 9,1 |
| Výška [mm]: | 457 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
