MSI MAG 321CUPDF
Kód: 164751
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krása je v detailochHerný monitor MSI MAG 321CUPDF, 32-palcový ohromujúci Rapid VA, duálny režim s UHD 160 Hz a FHD 320 Hz. Vybavený časom odozvy 0,5 ms (GtG, min), bezrámčekovým dizajnom, VESA DisplayHDR 400, AI Vision. Ideálny pre súťaživých hráčov, ktorí hľadajú pohltenie. Vylepšite svoju zostavu - pozrite sa teraz a hrajte!
Panel Rapid VA
Duálny režim
Čas odozvy 0,5 ms (GtG, min.)
Nastaviteľný stojan
AI Vision
Krivka 1500R
AMD FreeSync™ Premium
Displej VESA HDR 400
Funkcia PIP / PBP
Typ obrazovky: Rapid VA
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,18159
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Normálna: 160 Hz\Dvojitý režim: 320 Hz
Pomer strán: 16:9
Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms (GtG, min.)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178\178
Farby: 1,07B, 10 bitov (8 bitov + FRC)
Konektory:
Video porty:
DisplayPort 1.4a (HBR3)
2x HDMI™ 2.1 (4K@160Hz)
1x Type-C (DP alt.) s PD 15W
Zvukové porty:
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: Externý adaptér, 100~240V, 50/60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
Nastavenie (náklon): -5° ~ 20°
Nastavenie (výška): 0 ~ 130 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 710,5 x 643,7 x 266,6
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 710,5 x 423,3 x 96,8
Hmotnosť [kg]: 6,65 kg (14,7 lb) / 9,62 kg (21,2 lb)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.2 kg |
| EAN: | 4711377257060 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Výška [mm]: | 534 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 160 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Typ displeja: | VA |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 711 |
| Hĺbka [mm]: | 267 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
