MSI MAG 272QPW QD-OLED X28
Kód: 178386
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MAG MSI arsenal gamingPanel QD-OLED 3. generácie
Najrýchlejší čas odozvy 0,03 ms GtG a obnovovacia frekvencia 280 Hz
QD Premium Color
Neuveriteľný vizuál HDR
Krištáľovo čistý pohyb
MSI OLED Care 2.0
Adaptive-Sync
DisplayHDR True Black 400
Zabezpečenie Kensington
Funkcia PIP / PBP
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 26,5"
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2292 x 0,2292
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 280 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: SDR: 250, HDR: 450 (typ.) (True Black 400 s 10 % APL), 1000 (typ.) (Peak 1000 s 3 % APL)
Kontrast: 1 500 000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
2x HDMI™ 2.1 (WQHD@280Hz)
1x DisplayPort 1.4a (HBR3)
1x Type-C (DP alt.) s 15W PD
1x slúchadlový výstup
Napájanie: Interný napájací zdroj, 100~240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 25
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: VESA 100 x 100 mm
Ergonómia: náklon -5° až 20°, otočenie -30° až 30°, nastavenie výšky 0 až 110 mm, otočenie -90° až 90°
Farba: Biela
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 611,1 x 532,84 x 241,9 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 611,1 x 357,2 x 69,3 mm
Hmotnosť [kg]: 6,8 kg (14,99 libier) / 10,49 kg (23,13 libier)
Obsah balenia: 1x kábel DisplayPort (1.4a), 1x napájací kábel (C13), 1x stručný sprievodca, 4x montážne skrutky VESA
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.61 kg |
| EAN: | 4711377319751 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 6,8 |
| Výška [mm]: | 532,84 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 280 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 26,5 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 611,1 |
| Hĺbka [mm]: | 241,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
