MSI MAG 272F
Kód: 165162
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI MAG 272FTyp obrazovky: Rapid IPS
Uhlopriečka: 27"
Rozlíšenie: 1920x1080
Rozstup bodov: 0,3114
Obnovovacia frekvencia: 200 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy: 0,5 ms
Pozorovacie uhly: 178° (H) / 178° (V)
Počet farieb: 1,07 MILIARDY
Reproduktory: nie
Video konektory: 1:
1x HDMI 2.0b (FHD@200Hz)
1x DisplayPort 1.2a (HBR2)
Zvukové konektory: nie
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Podporuje montáž VESA 100 mm
Náklon monitora: -5°~20°
Farba: čierna
Rozmery (s podstavcom):
612,6 x 249,8 x 440 mm
Rozmery (len monitor):
612,6 x 54 x 364,8 mm
Hmotnosť: 6,2 kg
Odkaz výrobcu: https://www.msi.com/Monitor/MAG-272F/Specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.2 kg |
| EAN: | 4711377289542 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 612,6 |
| Hĺbka [mm]: | 249,8 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Výška [mm]: | 440 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
