MSI MAG 271QPX E2
Kód: 144253
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
3. panel QD-OLEDQD Premium Color
Neuveriteľný vizuál HDR
DisplejHDR True Black 400
MSI OLED Care 2.0
Funkcia PIP / PBP
Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka [palce]: 26,5" (67,31 cm)
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2292
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Kontrast: 1500000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H) / 178°(E)
Farby: 1,07B, 10 bitov
Konektory:
Video porty
1 x DisplayPort (1.4a)
2 x HDMI™ 2.1 (WQHD@240Hz)
1 x USB 2.0 Type-C (DP alt.) s 15W PD
Zvukový port
1 x výstup pre slúchadlá
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
Nastavenie (náklon): -5° ~ 20°
Nastavenie (otočenie): -30° ~ 30°
Nastavenie (Pivot): -90° ~ 90°
Nastavenie (výška): 0 ~ 110 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 609 x 416 x 242 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 609 x 362 x 72 mm
Hmotnosť [kg]: 8 kg / 10,3 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.47 kg |
| EAN: | 4711377190312 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8 |
| Výška [mm]: | 416 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 26,5 |
| Šírka [mm]: | 609 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
