MSI MAG 271QP QD-OLED X24
Kód: 163553
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI MAG 271QP QD-OLED X24Typ obrazovky: QD-OLED
Uhlopriečka: 26,5"
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov: 0,2292
Obnovovacia frekvencia: 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: 1: Antireflexný
Jas: 250
Kontrast: 1500000:1
Čas odozvy: 0,03 ms
Pozorovacie uhly: 178° (H) / 178° (V)
Počet farieb: 1,07 bilióna, 10 bitov
Reproduktory: nie
Video konektory: 1:
2x HDMI 2.1 (WQHD@240Hz)
1x DisplayPort 1.4a (HBR3)
Zvukové konektory:
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: 100~240V, 50/60Hz
Upevnenie na stenu: Podporuje montáž VESA 100 mm
Náklon monitora: -5°~20°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom): 609 x 242 x 416 mm
Rozmery (len monitor): 609 x 72 x 362 mm
Hmotnosť: 10,4 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.02 kg |
| EAN: | 4711377286244 |
| Hmotnosť [kg]: | 10,4 |
| Výška [mm]: | 416 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 609 |
| Hĺbka [mm]: | 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 26,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
