MSI MAG 255PXF
Kód: 155693
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI ARSENAL GAMING (MAG)Panel IPS Rapid
Obnovovacia frekvencia 300 Hz
0,5 ms (GtG, min.) Doba odozvy
AI Vision
Menej modrého svetla
AMD FreeSync™ Premium
Pripravený na HDR
Zámok Kensington
Typ obrazovky: Rapid IPS
Uhlopriečka [palce]: 24,5"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2832 (H) x 0,2802 (V)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 300 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 10 × 10 mm: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms (GtG, min.)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Farby: 1,07B, 10 bitov (8 bitov + FRC)
Reproduktory: 2 W x 2
Video porty:
1 x DisplayPort 1.4a
2x HDMI™ 2.0b (FHD@240Hz)
Zvukový port:
1x výstup pre slúchadlá
Napájanie: interná napájacia doska, 100~240V, 50/60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
Nastavenie (náklon): -5°~20°
Nastavenie (otočenie): -30°~30°
Nastavenie (Pivot): -90°~90°
Nastavenie (výška): 0~130 mm
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 557,1 x 511,9 x 227,9 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 557,1 x 326,9 x 66,4 mm
Hmotnosť [kg]: 5,3 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.59 kg |
| EAN: | 4711377259279 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 5,3 |
| Výška [mm]: | 512 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 300 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 557 |
| Hĺbka [mm]: | 228 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
