MSI MAG 242F
Kód: 165163
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI MAG 242FTyp obrazovky: Rapid IPS
Uhlopriečka: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov: 0,2745
Obnovovacia frekvencia: 200 Hz
Pomer strán: 16:9
Anti-glare:
Jas: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy: 0,5 ms
Pozorovacie uhly: 178° (H) / 178° (V)
Počet farieb: 1,07 bilióna, 10 bitov (8 bitov + FRC)
Reproduktory: nie
Video konektory: 1:
1x HDMI 2.0b (FHD@200Hz)
1x DisplayPort 1.2a (HBR2)
Zvukové konektory:
1x výstup pre slúchadlá
Napájanie: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz
Podporuje montáž VESA 100 mm
Náklon monitora: -5°~20°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom): 540 x 220,1 x 396,8 mm
Rozmery (len monitor): 540 x 52,7 x 322 mm
Hmotnosť: 4,8 kg
Záruka: 2 roky
Odkaz výrobcu: https://www.msi.com/Monitor/MAG-242F/Specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.8 kg |
| EAN: | 4711377289795 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 52 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 4,8 |
| Výška [mm]: | 396 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
